Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów policjaprzedszkole2032017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Małe smerfy skuły swoją opiekunkę (GALERIA) Wyróżniony

fot. KP Policji we Wrześni fot. KP Policji we Wrześni

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów policjaprzedszkole2032017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dzieci z Niepublicznego Przedszkola Smerfy z Miłosławia zaprosiły wrzesińskich policjantów. Celem czwartkowego spotkania było przeprowadzenie pogadanki na temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały od policjantki elementy odblaskowe.

meblepartner27022017.gif

fines1032017.png

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni 23 lutego br. odwiedzili dzieci z Niepublicznego Przedszkole Smerfy w Miłosławiu. Podczas zajęć policjantka zwróciła uwagę dzieciom na zasady zachowania się drodze oraz w szkole. Ponadto przypomniała najmłodszym o prawidłowym korzystaniu z fotelików podczas jazdy samochodem.

Dodatkową ciekawostką czwartkowego spotkania była możliwość zapoznania się z pracą policjanta. Funkcjonariuszka Ruchu Drogowego opowiedziała na czym polega nasza praca oraz zaprezentowała dzieciom jakie wydaje się sygnały podczas kierowania ruchem na drodze.

Jednak Smerfy z Miłosławia najbardziej upodobały sobie zabawę policyjnym wyposażeniem. Najwięcej uśmiechów zagościło na twarzy dzieci jak kajdanki zostały założone jednej z opiekunek. Na zakończenie zajęć dzieci otrzymały od policjantki elementy odblaskowe.

GALERIA

{gallery}policjaprzedszkole2032017{/gallery}

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. KP Policji we Wrześni

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria