banerNW.jpg
Menu
RSS

Trwa konkurs na nazwę dla kościoła Wyróżniony

 • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
 • 1 komentarz
Trwa konkurs na nazwę dla kościoła

Do 9 kwietnia można oddać głos w sprawie nazwy kościoła poewangelickiego w Miłosławiu. Budynek od kilku miesięcy jest własnością powiatu wrzesińskiego. Tak jak dotychczas ma być przede wszystkim miejscem kulturalnych spotkań czy koncertów.

partner22032017.gif

fines1032017.png

gierlatowko2017.png

W kościele przy ul. Zamkowej w Miłosławiu od lat organizowane są wydarzenia kulturalne. Teraz obiekt ma doczekać się swojej nazwy. Władze powiatu pod głosowanie zaproponowali trzy nazwy: Powiatowa Scena Kultury "Pod wieżą", "Zamkowa" lub "Za bramą".

Swoją decyzję można wyrazić na załączonym wyżej kuponie. Oddajemy go w siedzibie starostwa lub wysyłamy pocztą. Wśród osób biorących udział urzędnicy wylosują nagrody: darmowy karnet wstępu na wszystkie wydarzenia kulturalne w kościele oraz trzy paczki powiatowych gadżetów. Szczegóły na plakacie.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. Starostwo Powiatowe we Wrześni

1 komentarz

 • aleksij
  aleksij czwartek, 30, marzec 2017 16:48 Skomentuj link

  Te nazwy to jakiś żart. Czy osoba, która je wymyślała była trzeźwa?
  4 opcja
  "Taki budyneczek z krzyżem, który kiedyś był obiektem sakralnym, a dzisiaj już nie jest ale należy do starostwa, które sie tym szczyci i pozwala tam spotykać się ludziom szerząc kulturę i wszystkim jest w związku z tym miło"

  Report

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria