Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów ligaprince2017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Tenisowa Liga Prince. Sezon w pełni (WYNIKI) Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
Tenisowa Liga Prince. Sezon w pełni (WYNIKI)

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów ligaprince2017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Na kortach w Bagatelce 36 tenisistów rywalizuje w Lidze Prince. Zawodnicy zostali podzieleni na trzy grupy. To 3. sezon tenisowych rozgrywek na obiektach koło Miłosławia.

partner16082017.gif

Bagatelka1.gif

Liga Tenisowa PRINCE

Za nami pierwszy miesiąc rywalizacji. Poniżej aktualne wyniki oraz tabele punktowe, z podziałem na trzy ligi. Tenisowe rozgrywki Prince zakończą się 23 września. Przed nami jeszcze wiele emocjonujących spotkań.

Sponsor główny imprezy: PRINCE
Partnerzy: BMW Olszowiec, Klub Tenisowy Bagatelka, Browar Fortuna, Hotel Restaurant BOSS, Bagatelka Centrum Rekreacyjno Hotelowe

IV Singlowe rozgrywki o Puchar Burmistrza Miłosławia

Tymczasem już dziś zapraszamy na IV singlowe rozgrywki o Puchar Burmistrza Miłosławia. Tegoroczną edycję wspiera firma Karlik Dealer samochodów Jaguar, Land Rover z Poznania, dzięki którym poza tenisowymi zmaganiami na kortach będzie można zobaczyć również najnowszy model Range Rover Velar.

19.08. - rozgrywki fazy grupowej
20.08. - rozgrywki finałowe

Termin zgłoszeń upływa w piątek 18.08.
Zgłoszenia tel. 570 117 118

Rozgrywki toczyć się będą na trzech kortach z nawierzchnią ze sztucznej trawy, sklasyfikowanej przez ITF w kategorii FAST. Piłki: PRINCE tour.

Wpisowe: 50zł
~ kawa, herbata
~ owoce
~ obiad
~ woda mineralna

Najlepsza trójka singlistów otrzyma puchary oraz tenisowe upominki. Dodatkowo, zwycięzcy przysługuje bezpłatny udział w kolejnej edycji turnieju!
Nagrody wręczy Burmistrz miasta i gminy Miłosław - Zbigniew Skikiewicz.

Aktualne wyniki Ligi:

{gallery}ligaprince2017{/gallery}

Dawid Spychalski

fot. Klub Tenisowy Bagatelka

do góry

Galeria