Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów zgrzyt2017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Zgrzytowisko 2017 w naszym obiektywie (GALERIA/VIDEO) Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
fot. Kuba Makowski/NWTV.pl fot. Kuba Makowski/NWTV.pl

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów zgrzyt2017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Festiwal Dźwięków Wszelakich, czyli popularne Zgrzytowisko 2017 to już historia. W miniony piątek i sobotę na stadionie w Bugaju piąty raz spotkali się miłośnicy reggae, ska, punk rock oraz folk. Tradycjnie organizatorem Stowarzyszenie Kulturalny Miłosław. Zobacz zdjęcia oraz film!

partner16082017.gif

Bagatelka1.gif

Pierwszego dnia na scenie zagrały ekipy: Sweet November, Karaluch, Nauka o gównie, Uliczny Opryszek, Plebania oraz obchodzące 30-lecie zespół Zielone Żabki. Dzień później publiczność rozgrzali: Los Ilegales, Myasta, Huskarl, Kurczat, Woda Ski Bla, Włochaty (także jubileusz), Dżentelmeni i Offensywa.

Dodajmy, że jednodniowy bilet wstępu kosztował 15 zł, karnet - 25 zł.

 TYLKO U NAS nagranie video na samym dole! Subskrybuj nasz kanał na YouTube/NowaWrzesniaTV oraz dołącz do naszych fanów na FB/NowaWrzesnia. Zapraszamy do oglądania naszej telewizji NWTV.pl.

GALERIA (fot. Kuba Makowski)

{gallery}zgrzyt2017{/gallery}

Dawid Spychalski

fot. Kuba Makowski

Media

do góry

Galeria