banerNW.jpg
Menu
RSS

Znamy najlepszych tenisistów na kortach w Bagatelce Wyróżniony

Znamy najlepszych tenisistów na kortach w Bagatelce

23 września, po dwóch i pół miesiącach rozgrywek, zakończyliśmy zmagania trzeciego sezonu Ligi Tenisowej sponsorowanej przez firmę Prince Tennis. Najlepszy, po raz kolejny, okazał się Kuba Jaskólski, tracąc jedynie dwa sety w trakcie całych rozgrywek.

wrzesien2017.gif

stalpolbaner.png

Na miejscu drugim uplasował się Piotr Olejniczak, a tuż za nim, debiutujący w tym roku w I lidze, Robert Lisiecki. Tuż za podium znalazł się Karol Pohl, który ze względu na kontuzję, nie mógł rozegrać wszystkich spotkań...

W drugiej lidze bezpośredni awans zapewnili sobie: Adam Waszak (I miejsce) oraz Marek Wesołowski (II miejsce). Z miejsca III oraz IV do pierwszej ligi, w następstwie walkowerów oddanych przez przeciwników w meczach barażowych, dostali się Bartosz Gruszczyński oraz Radosław Bahłaj.

Trzecia liga, w tym sezonie, bezapelacyjnie należała do Łukasz Glinka, który wygrał wszystkie spotkania nie oddając przeciwnikom seta! Na drugim i trzecim miejscu znaleźli się panowie z taką samą ilością punktów i takim samym bilansem setowym. O lepszej lokacie, a tym samym o bezpośrednim awansie do wyższej ligi, decydował mecz bezpośredni, który przypomnijmy, wygrał Jakub Jankowiak, pokonując Roman Kubacki 6:3 6:7 (5:7) 7:5. IV miejsce należało do Zbigniewa Sokołowskiego. W meczach barażowych, obaj panowie musieli uznać wyższość zawodników walczących o utrzymanie w II lidze.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów!

Ogromne podziękowania dla sponsora głównego firmę PRINCE, oraz partnerów Ligi: Hotel Restaurant BOSS, Bagatelka Centrum Rekreacyjno - Hotelowe, Glinka & Rajca Sound System, dzięki którym po raz kolejny Liga Tenisowa stała na najwyższym poziomie. Dziękujemy również partnerom medialnym: NowaWrzesnia.pl, Radio Września 93.7 FM, wrzesnia.info.pl, którzy na bieżąco dostarczali Wam informacji z tego co dzieje się na kortach.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. materiał prasowy

do góry

Galeria