banerNW.jpg
Menu
RSS

Areszt dla 28-latka! W jego domu amfetamina i marihuana Wyróżniony

Areszt dla 28-latka! W jego domu amfetamina i marihuana

Kryminalni zwalczający przestępczość narkotykowa zatrzymali 28-letniego mieszkańca Miłosławia. Mężczyzna w swoim domu posiadał znaczną ilość substancji psychotropowych. Na miejscu została zabezpieczona amfetamina oraz marihuana. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności.

REKLAMY

gif 2.2019 wrz.gif

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji we Wrześni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej 7 lutego (o godzinie 20:40) rozpracowali a w konsekwencji zatrzymali 28-letniego mężczyznę. Mieszkaniec Miłosławia w swoim domu posiadał 778 gramów amfetaminy, 53 gramy marihuany oraz przedmioty najprawdopodobniej służące do ich dystrybucji.

- W trakcie przeszukania kryminalni w zajmowanym pokoju przez 28-latka znaleźli znaczną ilość substancji psychotropowych. Zabezpieczone zostały na przykład małe wagi kuchenne, blender oraz plastikowy dzbanek z zawartością drobinek białego proszku. Przeprowadzony test wykazał, że jest to amfetamina. Sprawa mieszkańca Miłosławia z uwagi na posiadanie znacznej ilość substancji psychotropowych została objęta prokuratorskim śledztwem. Po zapoznaniu się ze zgromadzonym materiałem dowodowym prokurator wystąpił z wnioskiem do Sądu Rejowego we Wrześni o zastosowanie 3 miesięcznego aresztu tymczasowego - mówi nam Adam Wojciński, oficer prasowy policji. 

Z uwagi na to, że 28-latek był już wcześniej karany za podobne przestępstwa, prokuratorski wniosek został zatwierdzony przez sąd. Za posiadanie przy sobie znacznej ilości substancji psychotropowych mężczyźnie grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

338-239658.jpg

Dawid Spychalski

fot. KP Policji we Wrześni

do góry

Galeria