banerNW.jpg
Menu
RSS
Dawid Spychalski

Dawid Spychalski

Wrześnianie wybrali fontannę! (WYNIKI)

Jak informuje wrzesiński ratusz, w ubiegłym tygodniu zakończyło się głosowanie na fontannę, która miałaby stanąć na wrzesińskim rynku. Wrześnianie mogli przez miesiąc oddawać swoje głosy na Facebook’owym profilu „Września – miasto w centrum zainteresowania” oraz w siedzibie Straży Miejskiej.

Biegacze upamiętnili Powstańców Wielkopolskich (GALERIA/WYNIKI)

  • Opublikowany w Sport

330 zawodników wzięło udział w 4. Biegu im. Bohaterów Powstania Wielkopolskiego we Wrześni. Najszybciej 10-kilometrową trasę pokonał wrzesiński olimpijczyk Tomasz Szymkowiak z czasem 32:40. Wśród kobiet wygrała Monika Brzozowska (38:02). Warto dodać, że organizatorzy (Powiat Wrzesiński) przygotowali zróżnicowaną trasę, były podbiegi, asfalt, parkowe dukty, dwie pętle ulicami miasta. Grudniowa aura była łaskawa dla biegaczy. Jedynie wiatr mógł nieco krzyżować plany czasowe. Poniżej nasza fotorelacja!

Gwiazdka na sportowo i świątecznie (GALERIA)

W sobotni wieczór 8 grudnia w świetlicy wiejskiej w Bieganowie odbyła się kolejna edycja „Gwiazdki na sportowo i świątecznie”. Podstawowym punktem programu były konkurencje sportowo–rekreacyjne które dały dzieciom, młodzieży, dorosłym i seniorom możliwość integracji i miłego spędzenia czasu.

Subskrybuj ten kanał RSS

Galeria