Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów wypadekstarczanowo20122016 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Zderzenie fiata i bmw (GALERIA) Wyróżniony

fot. KP PSP we Wrześńi fot. KP PSP we Wrześńi

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów wypadekstarczanowo20122016 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Dwie osobówki zderzyły się na drodze krajowej 92 w Starczanowie (gm. Nekla). Do wypadku doszło we wtorek, 20 grudnia tuż przed godz. 20:00. Poniżej zdjęcia.

partner13122016.gif

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej z Wrześni i Nekli. Na krajowej 92 zderzyły się osobówki fiat stilo oraz bmw. Ratownicy zabezpieczyli miejsce, udzielili kwalifikowanej pierwszej pomocy oraz odłączyli instalacje elektryczne w obu pojazdach.

Jak informuje nas oficer prasowy wrzesińskiej straży, w zdarzeniu brały udział trzy osoby, jedna z nich (kierowca bmw) został przetransportowany do szpitala. Podczas akcji nitka w kierunku Poznania była całkowicie zablokowana. Ruch objazdem został prowadzony prze Neklę. Okoliczności wypadku bada policja.

GALERIA

{gallery}wypadekstarczanowo20122016{/gallery}

Dawid Spychalski

fot. KP PSP we Wrześni

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria