banerNW.jpg
Menu
RSS

Włamał się i ukradł piwa Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
Włamał się i ukradł piwa

Policjanci z Nekli zatrzymali sprawcę kradzieży z włamaniem do lokalu gastronomicznego. Mężczyzna ukradł 7 butelek piwa oraz zniszczył drzwi wejściowe. Poniżej szczegóły.

meblepartner27022017.gif

fines1032017.png

Na nekielskim posterunku 27 lutego (po godzinie 10:00) stawiła się pracownica lokalu gastronomicznego z ulicy Dworcowej. Kobieta poinformowała policjantów, że doszło do włamania. Funkcjonariusze wspólnie z grupą dochodzeniowo-śledczą pojechali pod wskazany adres. Na miejscu okazało się, że sprawca wybił szybę w drzwiach wejściowych, następnie ukradł z lokalu 7 butelek piwa. Wartość strat została oszacowana na 1030 złotych.

- Szczegółowa analiza zdarzenia bardzo szybko doprowadziła do wytypowania ewentualnego sprawcy włamania. W związku z tym nekielscy policjanci po 20 minutach od zgłoszenia dokonali przeszukania u 37-letniego mieszkańca Nekli, gdzie znaleźli 5 jeszcze nie wypitych butelek piwa. W trakcie rozpytania mężczyzna przyznał się, że 27 lutego między godzina 2:00 a 4:00 w nocy włamał się do lokalu - mówi nam Adam Wojciński, rzecznik prasowy policji.

W chwili zatrzymania 37-latek był nietrzeźwy, w wydychanym powietrzu miał 0,85 mg/dm3 (1,7 promila). Mężczyzna został umieszczony w policyjnym areszcie po wytrzeźwieniu zostaną postawione mu zarzuty. Za kradzież z włamaniem grozi kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

do góry

Galeria