banerNW.jpg
Menu
RSS

Kolejny skok pijanego włamywacza Wyróżniony

fot. KP Policji we Wrześni fot. KP Policji we Wrześni

Policjanci z Nekli zatrzymali 38-letniego mężczyznę, który włamał się do sklepu spożywczego. Podczas zatrzymania był nietrzeźwy, miał 1,68 mg/dm3 (3,36 promila) w wydychanym powietrzu. Włamań dokonał tak zwanej recydywie.

meblepartner27022017.gif

fines1032017.png

Nekielscy policjanci 5 marca (po godzinie 23:00) zatrzymali 38-letniego mieszkańca Nekli. Mężczyzna dokonał kradzieży z włamaniem do sklepu spożywczego przy ulicy Dworcowej w Nekli.

- W trakcie wykonywania czynności okazało się, że sprawcą włamania jest dobrze znany policjantom 38-letni mieszkaniec Nekli. Mężczyzna został ostatnio zatrzymany 27 lutego za popełnienie tego samego przestępstwa. Miłośnik cudzego mienia skopiował poprzednią sytuację. Najpierw wybił szybę w drzwiach wejściowych a następnie ukradł wódkę, piwo oraz papierosy. W lokalu gościł się dwa dni tj. 4 i 5 marca br. Właściciel sklepu poniósł straty w wysokości ponad 900 złotych - relacjonuje Adam Wojciński, rzecznik prasowy policji.

W trakcie zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy, miał 1,68 mg/dm3 w wydychanym powietrzu. W związku z tym, że nie jest to pierwszy konflikt z prawem 38-latka, ponieważ popełnione przestępstwa dokonał w recydywie. Teraz zamiast 10 lat będzie mu groziła kara zwiększona o połowę.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. KP Policji we Wrześni

źródło: inf. własna

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria