Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów policjakademia12042017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Policjanci w Akademii Talentów (GALERIA) Wyróżniony

Policjanci w Akademii Talentów (GALERIA)

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów policjakademia12042017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wrzesińscy policjanci wspólnie z firmą Bridgestone przeprowadzili pogadankę z przedszkolakami nekielskiej Akademii Talentów. Tematem spotkania było szeroko rozumiane bezpieczeństwo. Na zakończenie dzieciom zostały rozdane elementy odblaskowe. Poniżej zdjęcia.

meblepartner10042017.gif

fines1032017.png

gierlatowko2017.png

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji z Wrześni wspólnie z pracownikami firmy Bridgestone z Poznania zostali zaproszeni 6 kwietnia do przedszkola Akademia Talentów w Nekli. Celem czwartkowego spotkania było przeprowadzenie pogadanki z najmłodszymi.

Głównym tematem zajęć było szeroko rozumiane bezpieczeństwo w różnych aspektach. Przedstawiciele Bridgestone skupili się na przekazaniu podstawowych zasad podczas poruszania się samochodem, w szczególności jak właściwie korzystać z fotelików bezpieczeństwa.

Dzieciom został także wyświetlony film instruktażowy, którego głównym bohaterem był manekin Jan. Jest to pracownik Bridgestone, który każdego dnia w swojej pracy testuje założenia dotyczące bezpieczeństwa. Przedszkolaki mogły zobaczyć na przykład czym skutkuje nie zapięcie pasów.

Wrzesińscy policjanci natomiast zajęli się kwestiami dotyczącymi poruszania się po drodze. Dzięki specjalnie przygotowanym gadżetom dzieci wraz z funkcjonariuszem pokazały jak prawidłowo należy przejść przez przejście dla pieszych.

Na zakończenie czwartkowego spotkania policjant przedszkolakom z Akademii Talentów przeprowadził mini test wiedzy ze znajomości numerów alarmowych. Jednak najmłodsi nie dali się zaskoczyć tego dnia. Każdy z podanych numerów głośno i wyraźnie aż wykrzyczały. W nagrodę przedszkolakom zostały rozdane elementy odblaskowe.

GALERIA

{gallery}policjakademia12042017{/gallery}

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. KP Policji we Wrześni

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria