banerNW.jpg
Menu
RSS

Podniebne ewolucje na rowerach! (VIDEO) Wyróżniony

fot. Kuba Makowski/NWTV.pl fot. Kuba Makowski/NWTV.pl

W Nekli po raz IV odbyły się zawody skaterów o Puchar Burmistrza. W sobotę, 29 lipca na skateparku Zawodzie od godziny 16 rywalizowało 9 miłośników sportów ekstremalnych. Zobacz nasz film z wywiadami!

19458128_1412856075430594_570091846_n.gif

Bagatelka1.gif

Kibice zobaczyli rywalizację w kategoriach BMX i Best Trick. Uczestnicy mieli do dyspozycji dwa przejazdy trwające minutę oraz rundę finałową, do której awansowało 5 najlepszych. Obie konkurencje wygrał Przemysław Woźniak z Czerwonaka. Oprócz kategorii BMX zaplanowana była również kategoria OPEN, w której udział mogli wziąć miłośnicy rolek i desek. Jednak do tej kategorii nie było chętnych. Mimo wszystko imprezę można zaliczyć do udanej.

Jak nekielskie zawody ocenia sędzia Rafał Strzelecki oraz czy zdaniem Burmistrza, Karola Balickiego wpiszą się one na stałe w kalendarz imprez w Nekli? O Tym między innymi w naszym materiale video!

TYLKO U NAS zobacz nagranie video na samym dole! Subskrybuj nasz kanał na YouTube/NowaWrzesniaTV oraz dołącz do naszych fanów na FB/NowaWrzesnia. Zapraszamy do oglądania naszej telewizji NWTV.pl.

Kuba Makowski

fot. NWTV.pl

Media

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria