banerNW.jpg
Menu
RSS

Groźne zderzenie tira z osobówką. Kolejny raz w tym samym miejscu (GALERIA) Wyróżniony

fot. OSP Nekla fot. OSP Nekla

Kolejny wypadek na pechowym skrzyżowaniu w Gierłatowie (gm. Nekla). Dziś tj. 1 grudnia po godz. 8:00 tir zderzył się z osobówką. W zdarzeniu ranna została kobieta kierująca seatem. Poniżej szczegóły.

lis2017.gif

Wypadek miał miejsce na skrzyżowaniu, w którym nie raz dochodziło do podobnych zderzeń. Ze wstępnych ustaleń wynika, że osobówka nie ustąpiła pierwszeństwa wyjeżdżając z drogi podporządkowanej na DK92. Niestety wprost pod nadjeżdżającego tira z naczepą (z Poznania). Nitka w kierunku Września była zablokowana, a policja kierowała ruch drogą równoległą. Poszkodowana kobieta została zabrana przez zespół ratownictwa medycznego do wrzesińskiego szpitala.

- Dziś o godzinie 8:17 zostaliśmy zadysponowani do wypadku drogowego na trasie 92 w miejscowości Gierłatowo. Na miejscu zastaliśmy samochód osobowy oraz ciągnik siodłowy. Nasze działania polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, odłączeniu instalacji elektrycznej w obu pojazdach oraz udzieleniu kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie poszkodowanej. Działania zakończyliśmy o godzinie 11:40. Na miejscu działały dwa zastępy JRG Września, jeden zastęp OSP Nekla, Oficer Operacyjny KP PSP Września, Zespół Ratownictwa Medycznego, Inspekcja Transportu Drogowego oraz trzy radiowozy policji - relacjonują na swoim FB strażacy z OSP Nekla. 

GALERIA (fot. OSP Nekla)

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. OSP Nekla

do góry

Galeria