banerNW.jpg
Menu
RSS

Noworoczny turniej tenisa stołowego Wyróżniony

fot. Active Nekla/sekcja tenisa stołowego fot. Active Nekla/sekcja tenisa stołowego

Członkowie Active Nekla zaprosili do nekielskiej hali sympatyków popularnego ping-ponga. W niedzielę, 7 stycznia w noworocznym turnieju wzięło udział 36 zawodników. Poniżej wyniki. Warto dodać, że już 26 stycznia ruszy 4. edycja Nekielskiego Grand Prix!

meblepartnerpierwszy18.gif

Zawody rozegrane zostały w dwóch kategoriach wiekowych: do 50 lat (24 zawodników) i powyżej 50 lat (12 zawodników). Kolejny już raz zawitali przedstawiciele II i III-ligowych drużyn, co gwarantowało wysoki poziom sportowy turnieju, a dla zawodników o niższych umiejętnościach było doskonałą okazją do podnoszenia swoich umiejętności.

Miejsca 1-3 w poszczególnych kategoriach:

Kategoria do 50 lat:
1. LISIECKI Mateusz
2. MIKOŁAJCZYK Damian
3. GŁOWIŃSKI Andrzej

Kategoria powyżej 50 lat:
1. HEJNA Zdzisław
2. KAMIŃSKI Piotr
3. WASKOWSKI Jacek

Nekielskie Grand Prix 2018

Kolejna piłeczka na logotypie Grand Prix oznacza, że to już IV edycja naszego cyklu. - W tym roku zdecydowaliśmy się na odmienną formułę. Na Grand Prix składają się 4 turnieje (1 turniej / miesiąc) rozgrywane w okresie od stycznia do kwietnia 2018 roku. Finał rozgrywek będzie stanowił majowy turniej TOP16! Cały cykl rozgrywany będzie na kameralnej sali gimnastycznej ZS w Nekli, na 4 stołach. Zawody rozgrywamy w kategorii OPEN, a system rozgrywek będzie dostosowany do liczby uczestników. W tym roku zdecydowaliśmy o rozgrywaniu Grand Prix w piątki, wyjątkiem będzie turniej finałowy, którego termin przypadnie na niedzielę i rozegrany zostanie w maju. Terminy turniejów: luty, marzec i kwiecień, zostaną zaktualizowane po opublikowaniu terminarzy rozgrywek ligowych WZTS - piszą na swoim profilu FB członkowie Active Nekla. Zachęcamy do śledzenia TUTAJ.

Dawid Spychalski

fot. Active Nekla/sekcja tenisa stołowego

do góry

Galeria