banerNW.jpg
Menu
RSS

Groźne wypadki osobówek. Potrzebna krew dla poszkodowanego Wyróżniony

Groźne wypadki osobówek. Potrzebna krew dla poszkodowanego

Niebezpiecznie na drogach Targowej Górki (gmina Nekla). W ciągu dwóch dni doszło tam do dwóch poważnych wypadków, w których wzięły udział w sumie trzy osobówki. Poniżej zdjęcia.

NW gif 03.2018.gif

 Najpierw w poniedziałek, 14 maja (po godz. 13:00) doszło na wypadku na skrzyżowaniu ul. Średzkiej z ul. Kosińskiego. Zderzyły się dwie osobówki: vw golf oraz opel astra. W sumie autami podróżowały trzy osoby, jedna z nich trafiła do szpitala. Na miejscu interweniowali ratownicy medyczni, policjanci i strażacy z OSP Nekla, OSP Targowa Górka oraz JRG Września.

Niestety dziś rano (15 maja, godz. 6:39) służby ponownie pojawiły się na ul. Kosińskiego. Kierowca (26-letni mieszkaniec Środy Wlkp.) samochodu osobowego marki rover stracił panowanie i wypadł z drogi uderzając w przydrożne drzewo. Już na miejscu poszkodowanemu udzielono kwalifikowanej pierwszej pomocy. Obecnie przebywa w szpitalu w stanie ciężkim.

W internecie już pojawił się apel o pomoc! Potrzebna krew dla 26-latka, który walczy o życie. Krew można oddać we wrzesińskim lub średzkim szpitalu. Liczy się każda kropla, nie ważne jaka grupa. Należy jednak wspomnieć, że dla Klaudiusza Włodarczyka.

GALERIA (fot. OSP Nekla)

Dawid Spychalski

fot. OSP Nekla

do góry

Galeria