banerNW.jpg
Menu
RSS

Setki cyklistów pojechało „Śladami Osadnictwa Olęderskiego" Wyróżniony

fot. UMiG w Nekli fot. UMiG w Nekli

W niedzielę, 26 sierpnia przy akompaniamencie dzwonków rowerowych ok. 600 fanów turystyki rowerowej wybrało się na VII Rajd Rowerowy „Śladami Osadnictwa Olęderskiego”.

gif 09.2018wrz.gif

s

Uczestnicy wyruszyli z nekielskiego rynku o godz. 13:00, by wspólnie pokonać niespełna 10-kilometrową trasę rajdu. Podczas przerwy w Zespole Szkół w Zasutowie na rowerzystów czekała kawa i herbata, ufundowana przez Palarnie Kawy Astra. Dzieci mogły posilić się słodką przekąską i sokiem.

Tam też rozlosowano nagrodę – bon o wartości 1000 zł na zakupy w sklepie rowerowym, który ufundował Hotel Barczyzna i Medical Spa. Zwycięzcą losowania okazał się mieszkaniec Nekli – pan Dominik Sajdak, któremu serdecznie gratulujemy. Dodatkowe nagrody – gadżety rowerowe przygotował dla rowerzystów radny Roman Kuszak. Słoneczne popołudnie zakończyło się tradycyjnie w Hotelu Barczyzna, gdzie uczestnicy mogli się posilić. Na zakończenie sponsor główny rajdu Hotel Barczyzna i Medical Spa, ku radości uczestników, przygotował trzy vouchery do SPA.

REKLAMA: Twój Bank odmówił Ci kredytu na Twój wymarzony cel? To nie koniec świata! Nie musisz już błądzić po placówkach, bo u nas znajdziesz oferty wielu Banków i instytucji pozabankowych!

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. i źródło: UMiG w Nekli

do góry

Galeria