banerNW.jpg
Menu
RSS

Trwa przebudowa stadionu lekkoatletycznego! Wyróżniony

fot. UMiG w Nekli fot. UMiG w Nekli

W Nekli coraz bliżej ukończenia jest duża inwestycja sportowa. Przy Zespole Szkół powstaje m.in. nowe boisko do piłki nożnej oraz bieżnia lekkoatletyczna.

gif 09.2018wrz.gif

s

Jak informuje Urząd Miasta i Gminy w Nekli, projekt „Przebudowa obiektu lekkoatletycznego – boiska i bieżni przy Zespole szkół w Nekli” otrzymał dofinansowanie ze środków MSiT w ramach Programu rozwoju infrastruktury lekkoatletycznej. Będzie to pierwszy na terenie gminy Nekla obiekt treningowy posiadający bieżnię okrężną czterotorową dł. 200 m, o nawierzchni poliuretanowej typu natryskowego wraz z odwodnieniem liniowym.

W ramach projektu powstało również boisko do piłki nożnej o nawierzchni ze sztucznej trawy o wymiarach 30m x 58m. Ponadto obiekt będzie wyposażony w skocznię do skoku wzwyż, skocznię do skoku w dal, rzutnię piłeczką palantową, rzutnię kulą, piłkochwyty. Projekt obejmuje również wyposażenie służące uprawianiu w/w dyscyplin (m. in. płotki wyczynowe, stojaki wyczynowe do skoku wzwyż itp.), ogrodzenie boiska, piesze ciągi komunikacyjne oraz zagospodarowanie terenu.

REKLAMA: Twój Bank odmówił Ci kredytu na Twój wymarzony cel? To nie koniec świata! Nie musisz już błądzić po placówkach, bo u nas znajdziesz oferty wielu Banków i instytucji pozabankowych!

Redakcja NowaWrzesnia.pl

źródło: UMiG w Nekli

do góry

Galeria