Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów wintermieszkania oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Nowoczesne mieszkania w nowym bloku (GALERIA) Wyróżniony

  • Napisane przez:  Artykuł sponsorowany
Nowoczesne mieszkania w nowym bloku (GALERIA)

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów wintermieszkania oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Mamy do zaoferowania nowoczesne mieszkania w nowym bloku w Pyzdrach, przy ulicy Farnej. W pobliżu znajduje się nowo otwarty kompleks sportowy orlik oraz siłownia. Poniżej szczegóły i zdjęcia. (Artykuł sponsorowany)

Spacer do centrum miasta, kościoła, przedszkola czy szkoły zajmuje zaledwie 5 minut. Blok zlokalizowany jest w bardzo dobrym położeniu na skarpie, z której rozlega się piękny widok.

Miasto Pyzdry znajduje się w samym centrum Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących sobie ciszę, spokój, a także piękno przyrody.

Mieszkania są w stanie deweloperskim o podwyższonym standardzie, na który składa się wykończenie w postaci:

- okładziny podłogowej,

- drzwi wewnętrznych,

- armatury łazienkowej,

- glazury lub terakoty,

Wszystko wyżej wymienione do uzgodnienia z potencjalnym nabywcą. Zaletą bloku jest monitoring całego terenu, zainstalowane żaluzje antywłamaniowe we wszystkich oknach oraz domofon na szyfr.

Ponadto za blokiem bezpłatny parking dla mieszkańców. Istnieje również możliwość wykupu garażu. W najbliższym czasie otwarty zostanie sklep, który będzie znajdował się na terenie budynku.

Sprzedaż mieszkania odbywa się bezpośrednio z właścicielem bez żadnych pośredników. Każdy z nabywców przy kupnie mieszkania staje się bezpośrednio współwłaścicielem wszystkich pomieszczeń wspólnych, takich jak np. kotłownia, a także staje się właścicielem mieszkania wraz z gruntem, na którym jest ono pobudowane.

Działka i postawiony na nim budynek jest wolny od jakichkolwiek obciążeń hipotecznych. Zapraszamy do oglądania wybranych mieszkań. Cena netto 3200ł/m2

Więcej informacji u właścicieli:

Krzysztof Winter 512 300 115

Teresa Winter 509 664 706

Pyzdry ul. Niepodległości 43.

www.winter-arkada.pl

GALERIA:

{gallery}wintermieszkania{/gallery}

Artykuł sponsorowany

do góry

Galeria