Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów marihuana22082016 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Zlikwidowano plantację marihuany (GALERIA) Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
fot. KP Policji we Wrześni fot. KP Policji we Wrześni

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów marihuana22082016 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wspólna akcja policji z Wrześni i Pyzdr doprowadziła do ujawnienia dużej plantacji marihuany. W sumie zlikwidowano 350 krzaków w różnej fazie wzrostu. Poniżej zdjęcia!

partner16082016.gif

Policjanci z Posterunku Policji w Pyzdrach wspólnie z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wrześni ujawnili 16 sierpnia w Pyzdrach plantacje marihuany. Funkcjonariusze zlikwidowali 350 krzaków konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu.

- Wstępne badanie testerem, wykazało w zabezpieczonych roślinach obecność substancji narkotycznych (tzw. THC). Na obszarze, gdzie rosły krzewy przeprowadzono dokładne oględziny terenu z udziałem technika kryminalistyki. Funkcjonariusze pobrali również próbki roślin do badań laboratoryjnych. Mundurowi zabezpieczyli krzaki konopi indyjskich, które trafiły do policyjnego depozytu. Za uprawę marihuany grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat - mówi nam Adam Wojciński, rzecznik prasowy policji.

GALERIA

{gallery}marihuana22082016{/gallery}

Dawid Spychalski

fot. KP Policji we Wrześni

do góry

Galeria