banerNW.jpg
Menu
RSS

100 policjantów szukało Fabiana (VIDEO) Wyróżniony

100 policjantów szukało Fabiana (VIDEO)

Policjanci i strażacy nie ustępują w poszukiwaniach 17-letniego Fabiana z Tarnowej (gm. Pyzdry). We wtorek, 22 listopada około 100 funkcjonariuszy wzięło udział w kolejnej akcji. Poniżej szczegóły w materiale video Kuby Makowskiego.

partner16112016.gif

semilac12112016.jpg

PRZECZYTAJ również: Cały czas szukają Fabiana

- Około 100 policjantów z Wrześni i Poznania bierze udział we wtorkowej akcji poszukiwawczej. Wcześniej sprawdzono teren od miejscowości Spławie do Tarnowej. Dziś dwa zespoły przejdą tereny od Tarnowej do Pyzdr oraz od zbiorników Szybskich do ul. Wrzesińskiej w Pyzdrach. Niestety zaginiony Fabian nie został odnaleziony ale cały czas poszukiwania są kontynuowane. Sygnały, które otrzymujemy to wyniki prac operacyjnych oraz informacje od rodziny zaginionego - mówił nam Adam Wojciński, rzecznik prasowy policji. Więcej poniżej w materiale video.

Przypominamy, 30 października 2016 r. w Tarnowej zaginął Fabian Zydor. Ma 17 lat, 165 cm wzrostu, szczupła sylwetka ciała, włosy blond i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia był ubrany w szarą bluzę z napisem, ciemne jeansy, czarne sportowe buty.

ZOBACZ materiał video na samym dole! Realizacja w ramach naszej telewizji NWTV.pl.

Kuba Makowski/Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

źródło: NWTV.pl

Media

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria