banerNW.jpg
Menu
RSS

Poszukiwania Fabiana. Apel policji Wyróżniony

Poszukiwania Fabiana. Apel policji

Wrzesińscy policjanci proszą o kontakt osoby, które mogły się znajdować w rejonie, gdzie doszło do zaginięcia Fabiana. Podajemy szczątkowe opisy samochodów, które przejeżdżały na odcinku drogi Pyzdry-Tarnowa.

- Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji z Wrześni pracujący nad sprawą zaginonego Fabiana, w toku pracy operacyjnej ustalili fakty mogące mieć znaczenie w toczonym postępowaniu. Z analizy zgromadzonego materiału wynika, że w rejonie gdzie doszło do zaginięcia 17-latka przejeżdżały samochody oraz rowerzysta. Osoby, które mogły znajdować się w dniu 30 października godzinach 23:00-23:15 na odcinku drogi Pyzdry-Tarnowa proszone są o kontakt z policją - apeluje Adam Wojciński, rzecznik prasowy.

W szczególności:

  • kierowca auta osobowego koloru ciemnego, bliższych danych brak, jadący z Tarnowej do Pyzdr,

  • kierowca busa koloru jasnego, bdb, jadący z Pyzdr do Tarnowej,

  • kierowca auta osobowego koloru ciemnego, bdb, jadący z Pyzdr do Tarnowej,

  • rowerzysta, bdb, jadący z Pyzdr do Tarnowej,

  • kierowca busa koloru ciemnego, bdb, jadący z Pyzdr do Tarnowej.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje na temat zaginionego, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji we Wrześni. Można się zgłaszać osobiście na ul. Szkolną 23 we Wrześni lub telefonicznie pod czynnym całą dobę numerem (61) 437-52-00. Za okazaną pomoc dziękujemy.

Przypominamy, 30 października 2016 r. w Tarnowej zaginął Fabian Zydor. Ma 17 lat, 165 cm wzrostu, szczupła sylwetka ciała, włosy blond i niebieskie oczy. W dniu zaginięcia był ubrany w szarą bluzę z napisem, ciemne jeansy, czarne sportowe buty.

Kuba Makowski/Dawid Spychalski

fot. Kuba Makowki/NowaWrzesnia.pl

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria