banerNW.jpg
Menu
RSS

Kasia potrzebuje Waszej pomocy Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
  • 1 komentarz
Kasia potrzebuje Waszej pomocy

Kasia Matysiak, mieszkanka pyzdrskiej gminy, potrzebuje Waszej pomocy! Pół roku temu wykryto u niej torbiel pnia mózgu oraz malformacje tętniczo-żylne mózgu. Szansą na zdrowie dla Kasi jest kosztowna operacja w Hanowerze. Potrzeba 400 tysięcy złotych.

partner13122016.gif

Kasia ma 26 lat i mieszka w Ciemierowie (gm. Pyzdry). Ukończyła studia pedagogiczne oraz studia podyplomowe. Od 20 lat ma naczyniaka w prawym oczodole, który od czasu do czasu powoduje wytrzeszcz oka i silne bóle głowy. Niestety pół roku temu wykryto torbiel pnia mózgu oraz malformacje tętniczo-żylne mózgu. Z każdym dniem dziewczyna czuję się coraz gorzej, ponieważ torbiel powiększa się uciskając na ośrodki nerwowe odpowiedzialne za utrzymywanie równowagi i przełykanie. Pogłębia się niedowład prawej strony oraz porażenie nerwu twarzowego po lewej stronie.

- Jest szansa na zoperowanie mojej wady mózgu w Hannoverze w Niemczech. Jest ona na tyle kosztowna, że nie jestem w stanie sama uzbierać kwoty na leczenie. Potrzebuję 400 tysięcy złotych. Proszę Was o wsparcie finansowe, by móc wrócić do dawnej siebie – zwraca się z apelem Kasia, która od dwóch miesięcy przebywa w szpitalu.


Jej siostra Julia zamierza zorganizować kiermasz. Zwraca się do wszystkich z prośbą o przekazanie fantów, których sprzedaż zostanie przekazana na operację Kasi. Zbiera wszystko co może się nadać – drobiazgi, dekoracje, książki, gry, kosmetyki, ubrania. Jeśli macie coś takiego w domu i chcielibyście pomóc skierujcie to do Państwa Matysiaków (Ciemierów 27), Joanny i Andrzeja Grajków (Kruszyny 19) oraz do Juli Matysiak (DS Danuśka, ul. Piątkowska, Poznań)

Zwracamy się z gorącą prośbą do wszystkich mieszkańców naszej gminy, ale nie tylko o przekazanie środków finansowych na leczenie naszej mieszkanki. Każdy tyle, ile może. Liczy się każda złotówka. Uratujmy Kasię!!!

Jeśli chcecie pomóc, wpłaty prosimy kierować na konto:
Fundacja Osobom Niepełnosprawnym „SŁONECZKO“
Stawnica 33
77-400 Złotów

Spółdzielczy Bank Ludowy Zakrzewo O/ Złotów
Nr konta: 89 8944 0003 0000 2088 2000 0010
Koniecznie z dopiskiem:” 541/M Katarzyna Matysiak -darowizna”
 
Aby przekazać 1% podatku, wystarczy w rozliczeniu rocznym, w rubryce "WNIOSEK O PRZEKAZANIE 1% PODATKU NALEŻNEGO NA RZECZ ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO (OPP)"
W polu "KRS" wpisać: 0000186434,
W polu "Wnioskowana kwota" - kwotę, którą chcemy przekazać, czyli nie więcej niż 1% podatku należnego.
W polu "Cel szczegółowy 1%" wpisujemy:  „541/M Katarzyna Matysiak”

Redakcja NowaWrzesnia.pl

źródło: UMiG w Pyzdrach

1 komentarz

  • doris
    doris poniedziałek, 02, styczeń 2017 20:52 Skomentuj link

    Tak , pomogę i Wy ludzie też pomóżcie tak jak była pomoc niesiona małżeństwu co na Kutrzeby spaliło im się mieszkanie. Bo nigdy nie wiesz jaka Ciebie może krzywda w życiu spotkać ...

    Report

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria