banerNW.jpg
Menu
RSS

Detektyw włącza się w poszukiwania Fabiana Wyróżniony

fot. NowaWrzesnia.pl fot. NowaWrzesnia.pl

Jutro (sobota, 18 lutego) w Pyzdrach zaplanowano spotkanie z detektyw Anetą Nowak. Zaprasza na rozmową wszystkich, którzy mogą pomóc w sprawie zaginionego 17-letniego Fabiana. Poniżej komunikat biura. 

meblepartnre4012017.gif

- Informacja dla mieszkańców Tarnowej k. Pyzdr i okolic. W najbliższą sobotę, 18 lutego (w godzinach 10.00 – 20.00), w Gospodarstwie Agroturystycznym „Wójtostwo”, przy ul. Zwierzyniec 6 w Pyzdrach prywatna detektyw Aneta Nowak zaprasza na rozmowę każdego, kto chce zabrać głos w sprawie zaginionego 17-letniego Fabiana Zydor.

Zaginął wieczorem 30 października 2016 roku, a ślad urywa się na skrzyżowaniu drogi asfaltowej z leśną w Tarnowej (w pobliżu jego miejsca zamieszkania). Fabian do tej pory nie wrócił do domu ani nie skontaktował się z rodziną. Jego telefon jest wyłączony. Każda informacja może być cenna, dlatego warto przyjść, by przekazać to, co się wie o zaginionym i/lub o jego zaginięciu.

Aneta zbierze, zanalizuje, sprawdzi informacje oraz wyciągnie wnioski w sprawie. Jeśli pojawią się takie, które pomogą w odnalezieniu Fabiana, adekwatnie do sytuacji wykorzysta, a nadawcy tychże informacji, którzy nie są zaangażowani w ewentualne przestępstwo, nie zostaną ujawnieni, ze względów bezpieczeństwa. Przypominamy, że społecznie pomagamy w rozwiązaniu niniejszej sprawy.czytamy w komunikacie Biura Detektywistycznego DAMkA.

fabianzydor.jpg

ZOBACZ również: Nie ma po nich śladu. Trwają poszukiwania

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria