Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rajdpyzdry30042017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Rowerowa wycieczka z pięknymi widokami (GALERIA) Wyróżniony

fot. Sylwia Kaźmierska fot. Sylwia Kaźmierska

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów rajdpyzdry30042017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Prawie 150 uczestników zgromadził na starcie 17. Rodzinny Ekologiczny Rajd Rowerowy. Eskapadę na dwóch kółkach mogą zaliczyć do udanych. Prawie 20-kilometrową trasę pokonali z uśmiechem na ustach. Poniżej fotorelacja.

meblepartner10042017.gif

fines1032017.png

gierlatowko2017.png

Formuła tej imprezy jest niezmienna od wielu lat. Cykliści muszą pokonać wcale niełatwą trasę, a przy tym obserwować okolicę, by móc odpowiedzieć na pytania dotyczące regionu. Pyzdrzanie i goście wiedzę o walorach krajobrazowych i kulturowych mają, bowiem już na starcie – bez podpowiedzi z terenu – rozwiązywali dołączone do mapy zagadki.

- Pogoda okazała się łaskawa, co znacznie ułatwiło dwugodzinny przejazd. Na przystani wodniackiej miało miejsce zakończenie. Wszystkie drużyny otrzymały nagrody. Dodatkowo rozlosowano dwa rowery. Pierwszy otrzymała Wanessa Wojciechowska z Pyzdr, a drugi – Julia Musiałowska z Wrześni - podsumowuje Sylwia Kaźmierska, dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Promocji w Pyzdrach

Organizatorem rajdu była Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II. Dyrekcja i nauczyciele stanęli na wysokości zadania. Wsparcia udzielił Urząd Miejski, Komisja ds. PiRPA, CKSiP oraz lokalni przedsiębiorcy.

GALERIA

{gallery}rajdpyzdry30042017{/gallery}

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. Urząd Miejski w Pyzdrach

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria