Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów nocswietojanska240617 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Noc Świętojańska w klimacie disco polo! (VIDEO/GALERIA) Wyróżniony

fot. NowaWrzesnia.pl fot. NowaWrzesnia.pl

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów nocswietojanska240617 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Za nami już kolejna odsłona Nocy Świętojańskiej w Pyzdrach. 24 czerwca mieszkańcy bawili się przy przystani wodniackiej. Gwiazdą wieczoru był zespół Basta, wcześniej śpiewała i grała ekipa Lecimy. Zobacz nasz film oraz zdjęcia!

meblepartner310517.gif

fines1032017.png

Animacje pirackie, warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży, konkurs na najpiękniejsze wianki, a także koncerty zespołów disco-polo stanowiły program pierwszej, letniej imprezy w Pyzdrach. Była ona okazją do wspaniałej zabawy oraz promocji działań podejmowanych od kilku miesięcy w okolicach przystani wodniackiej. Polegających między innymi na renowacji budynków przy ulicy Nadrzecznej.

Zobacz nasz materiał video w ramach programu BezKomentarza.

ZOBACZ TYLKO U NAS nagranie video na samym dole! Subskrybuj nasz kanał na YouTube/NowaWrzesniaTV oraz dołącz do naszych fanów na FB/NowaWrzesnia. Zapraszamy do oglądania naszej telewizji NWTV.pl.

FOTORELACJA (fot. Kuba Makowski)

{gallery}nocswietojanska240617{/gallery}

Kuba Makowski

fot. NWTV.pl

źródło: inf. własna

Media

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria