banerNW.jpg
Menu
RSS

Tragiczne zderzenie osobówek. Nie żyje kobieta. Wielu rannych Wyróżniony

fot. KP Policji we Wrześni fot. KP Policji we Wrześni

W środowy wieczór (ok. 19:00) w miejscowości Tarnowa (gm. Pyzdry) doszło do śmiertelnego wypadku. Nie żyje 43-latka, która kierowała fordem mondeo. Jadące z nią dzieci trafiły do szpitali. Śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego zabrał 23-latkę podróżującą volkswagenem. Poniżej szczegóły.

19458128_1412856075430594_570091846_n.gif

fines1032017.png

Jak wynika ze wstępnych informacji, zdarzenie miało miejsce na prostym odcinku drogi Pyzdry-Tarnowa. Z niewiadomych przyczyn czołowo zderzyły się ford mondeo oraz volkswagen passat.

Niestety bilans wypadku jest tragiczny. Śmierć na miejscu poniosła kierująca fordem 43-letnia kobieta. Podróżowała z dziećmi (12-latek i trzech 11-latków). Karetki przewiozły je do szpitali we Wrześni, Słupcy i Koninie. W zderzeniu ucierpiała także kierująca volkswagenem 23-latka. W ciężkim stanie helikopter przetransportował ranną do szpitala w Ostrowie Wlkp.

W akcji brały udział zastępy straży pożarnej, policja oraz zespoły ratownictwa medycznego. Czynności na miejscu zostały wykonane pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Słupcy. Przedmiotowe zdarzenie zostanie objęte śledztwem prokuratorskim.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. KP Policji we Wrześni

źródło: inf. własna

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria