Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów pyzdry17082017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Gratka dla turystów i mieszkańców. Pyzdry coraz piękniejsze (GALERIA) Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
fot. UMiG w Pyzdrach fot. UMiG w Pyzdrach

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów pyzdry17082017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Wiele dzieje się w ostatnich miesiącach w Pyzdrach. Np. w okolicach przystani wodniackiej. Po inwestycjach to miejsce jeszcze bardziej staje się atrakcyjną promenadą, prowadzącą wzdłuż rzeki aż do mostu. Sami zobaczcie!

partner16082017.gif

Bagatelka1.gif

Już teraz można odpocząć nad Wartą, korzystając z drewnianych ławek i huśtawek, skąd można podziwiać walory rzeki. Chętni mogą wybrać się w rejs katamaranem lub skorzystać z usług niedawno otwartego Baru Perkoz. Urok zyskały również nadrzeczne kamienice, które zostały odnowione i pokryte malowidłami przez artystów, którzy stworzyli pyzdrski mural.

W Pietrzykowie natomiast powstał punkt widokowy wyposażony w lunetę, dzięki której można z bliska podziwiać walory Nadwarciańskiego Parku Krajobrazowego. Mieszkańcy ulicy Miłosławskiej i Zwierzyniec w pełni mogą już korzystać z nowej asfaltowej nawierzchni drogi, która zastąpiła wieloletni bruk.

W planach jest również budowa nowego chodnika na ul. Niepodległości, na co Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu już ogłosił przetarg. Planowany termin zakończenia inwestycji to 14 listopada 2017 r.

GALERIA

{gallery}pyzdry17082017{/gallery}

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. UMiG w Pyzdrach
do góry

Galeria