banerNW.jpg
Menu
RSS

Wystawcy na Jarmark Świąteczny poszukiwani Wyróżniony

fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl

Co prawda do świąt Bożego Narodzenia jeszcze daleko, ale już ruszyły przygotowania do piątej edycji Jarmarku Bożonarodzeniowego w Pyzdrach. Odbędzie się on 3 grudnia w sali widowiskowo-sportowej. Gmina zaprasza wystawców do udziału w tej wyjątkowej imprezie.

paz2017.gif

stalpolbaner.png

- Szaleństwo bożonarodzeniowych zakupów niedługo się rozpocznie. Klimatycznym i ciekawym miejscem, gdzie można zaopatrzyć się w świąteczne dekoracje są właśnie takie jarmarki. Centrum Kultury Sportu i Promocji w Pyzdrach serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych, a w szczególności twórców ludowych, przedsiębiorców, koła gospodyń wiejskich oraz firmy i instytucje do wzięcia udziału w jarmarku, a tym samym do skorzystania z możliwości prezentacji i sprzedaży swoich wyrobów - zachęca Sylwia Kaźmierska, z CKSiP.

Wystawcy, którzy chcieliby zaprezentować swoje produkty, m.in. jedzenie, wyroby tradycyjne, ozdoby świąteczne i inne związane z tematyką wydarzenia proszone są o zgłoszenie swojego udziału do dnia 15 listopada 2017 r. Formularze zgłoszeniowe można przesyłać mailowo ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub listownie (Centrum Kultury Sportu i Promocji w Pyzdrach, ul. Kaliska 25, 62-310 Pyzdry. W przypadku dużej ilości zgłoszeń, organizator zastrzega sobie prawo wyboru propozycji najatrakcyjniejszych dla charakteru imprezy.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. NowaWrzesnia.pl

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria