banerNW.jpg
Menu
RSS

Rozpoczyna się remont pyzdrskiej sali kina Wyróżniony

fot. Sywia Kaźmierska fot. Sywia Kaźmierska

Stuletni obiekt, z którym związane na przestrzeni lat było życie kulturalne Pyzdr, ma szansę doczekać się wyczekiwanego remontu. Mowa o sali kina, znajdującej się w remizie OSP. W czwartek doszło do podpisania umowy na jej kompleksową modernizację.

paz2017.gif

stalpolbaner.png

Realizacja projektu ,,Przebudowa – modernizacja nowej siedziby Centrum Kultury Sportu i Promocji w Pyzdrach"– etap I sala kinowo-widowiskowa właśnie się rozpoczęła. Pierwszym krokiem było podpisanie przez Burmistrza Pyzdr umowy z wybranym w drodze przetargu wykonawcą. Zadanie, według wcześniej opracowanego projektu i specyfikacji, wykonywać będzie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe REM-BUD ze Słupcy, reprezentowane przez Michała Juszczaka. 

- Inwestycja, której koszt opiewa na kwotę ok. 450 tys. zł, będzie realizowana do końca marca 2018. W przyszłym tygodniu rozpoczną się prace rozbiórkowe. Dziś prezentujemy zdjęcia sali kina przed remontem, a już niedługo będziemy informować was, jak ten obiekt się zmienia - mówi na stronie gminy Sylwia Kaźmierska, dyrektor Centrum Kultury Sportu i Promocji w Pyzdrach.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

źródło: Sylwia Kaźmierska

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria