banerNW.jpg
Menu
RSS

Zagrają dla Darasa. Charytatywna sobota w Pyzdrach Wyróżniony

Zagrają dla Darasa. Charytatywna sobota w Pyzdrach

W najbliższą sobotę, 20 stycznia odbędzie się charytatywny towarzyski turniej piłki ręcznej. Podczas zawodów zbierane będą dobrowolne datki na leczenie chorego na nowotwór mieszkańca Pyzdr Dariusza Mikołajczyka.

meblepartnerpierwszy18.gif

Piłkarze ręczni z Pyzdr zmierzą się z graczami grającymi w trzeciej lidze piłki ręcznej. Zawodnicy umówili się między sobą, że każdy z nich wpłaci wpisowe w wysokości co najmniej 30 zł. W turnieju zagrają cztery drużyny: Hagard Strzałkowo, Przyjaciele Szczypiorniaka Gniezno, Warta Pyzdry I i Warta Pyzdry II/Poznań. Mecze rozgrywane będą systemem każdy z każdym. Jeden mecz będzie trwał 2x15 minut. Dla zespołów przewidziano pamiątkowe puchary, które ufundował Burmistrz Miasta i Gminy Pyzdry.

Poza tym, podczas turnieju przyjaciele Darka, znajomi i koledzy z boiska i pracy przygotowali kilka atrakcji. Będzie można zjeść własnoręcznie przygotowane ciasto i inne słodkości popijając gorącą kawą lub herbatą. Będzie także możliwość skorzystania z gorącego posiłku - pożywna grochówka.

Poza atrakcjami kulinarnymi przygotowano także atrakcje sportowe, m.in. pokaz tricków koszykarskich Damiana Olejniczaka (Pszczelarz Freestyle). Konkurs rzutów karnych, podczas których dostępu do bramki bronić będzie Burmistrz Miasta i Gminy Pyzdry p. Przemysław Dębski.

W przerwach między meczami odbędą się również licytacje, a także prowadzona ma być symboliczna loteria fantowa. Wszystkie zebrane środki zostaną tego samego dnia przekazane Darkowi i spożytkowane na koszty związane z leczeniem.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. archiwum prywatne

do góry

Galeria