banerNW.jpg
Menu
RSS

Jarmark Bożonarodzeniowy z wizytą Świętego Mikołaja (ZDJĘCIA) Wyróżniony

fot. UM w Pyzdrach fot. UM w Pyzdrach

Wszelkiego rodzaju ozdoby świąteczne, wyroby z wikliny, biżuterię, kubeczki czy słodkości, to i wiele innych niepowtarzalnych rzeczy można było zakupić na pyzdrskim Jarmarku Bożonarodzeniowym. Impreza odbyła się 9 grudnia w hali widowiskowo-sportowej.

gif 09.2018wrz1.gif

 
Wydarzenie to zostało zorganizowanie po raz szósty i tak jak w latach ubiegłych cieszyło się ogromnym zainteresowaniem zarówno odwiedzających jak i wystawców. Na ponad 20 stoiskach można było znaleźć niebanalne dekoracje, kalendarze, zakupić świąteczne prezenty, słodkości i napitki. Nie zabrakło też stoisk degustacyjnych z lokalnymi wędlinami, pierniczkami i aromatycznym grzańcem. W świąteczny klimat mieszkańców Pyzdr wprowadziły nie tylko przystrojone stragany, jarmark obfitował w atrakcje. Dzieci mogły samodzielni udekorować sobie pierniczki, zrobić zdjęcie w foto budce, czekały też na nich zimowe dmuchańce-skakańce, animatorzy zapewnili moc zabaw interaktywnych.

Można tu było posłuchać na żywo świątecznych piosenek w wykonaniu młodych utalentowanych mieszkanek naszej gminy, przedszkolaków z Przedszkola Bajkowy Świat oraz wokalistek z Krakowa.

Doskonałą rozrywkę zapewnił występ cyrku O' Bimbolando, artyści nawiązali z publicznością wspaniałą relację. Dzieci były zadowolone nie tylko z popisów cyrkowców, ale też z faktu, że próbowały swych talentów, włączając się czynnie do zabawy.

Nie byłoby magicznego świątecznego klimatu bez wizyty świętego Mikołaja, a że wszystkie dzieci były grzeczne w tym roku święty zjawił się też u nas. Wszyscy mieli okazję szepnąć mu na ucho co chcieliby zobaczyć pod choinką i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. W nagrodę milusińscy trzymali słodkie upominki.

Na zakończenie imprezy wszyscy udali się na Rynek miejski aby razem z Burmistrzem Przemysławem Dębskim i Św. Mikołajem zapalić iluminacje świetlną, która będzie zdobić miasto w świątecznym czasie.

48368864_2279907872044209_7179976401582292992_n.jpg

29541.jpg

29549.jpg

29584.jpg

Redakcja NowaWrzesnia.pl

źródło i fot. UM w Pyzdrach

do góry

Galeria