banerNW.jpg
Menu
RSS

Charytatywne show w Pyzdrach! Wyróżniony

fot. UM w Pyzdrach fot. UM w Pyzdrach

Niedzielny wieczór, a przy nim pełna sala widowiskowo – kinowa, poświęcony był małej dziewczynce – Julii Bernat, która zmaga się z bardzo trudną chorobą, jaką jest białaczka limfoblastyczna. Bardzo Nieformalna Grupa Artystyczna wraz ze społecznością wsi Pietrzyków postanowiła pomóc finansowo rodzinie Julki organizując Charytatywne Show, z którego cały zysk zostanie przekazany na wsparcie leczenia naszej małej mieszkanki.

gif 09.2018wrz1.gif

Jako pierwsi wystąpili mieszkańcy Pietrzykowa: pracownicy Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w przedstawieniu Lokomotywa oraz ochotnicy z miejscowego OSP w własnej wersji Jeziora Łabędziego. Barwnie poprzebierani, po energetycznych występach otrzymali gromkie brawa od zgromadzonej publiczności.

Tuż po nich na scenie pojawili się artyści zrzeszeni w Bardzo Nieformalnej Grupie Artystycznej, która składa się w większości z samorządowców, radnych, sołtysów i pracowników Urzędu Gminy w Kołaczkowie. Do grupy należy też Wicestarosta Powiatu Wrzesińskiego Waldemar Grzegorek, Radny Rady Miejskiej w Pyzdrach Robert Nowak, a gościnnie wystąpił Burmistrz Pyzdr Przemysław Dębski. W sali OSP Pyzdry odbywał się kiermasz ciast przygotowanych przez panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Pietrzykowa oraz społeczność przedszkola „Bajkowy Świat” w Pyzdrach.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

źródło Urząd Miejski w Pyzdrach

do góry

Galeria