Logo
Wydrukuj stronę

Tragedia w Pyzdrach. Nie żyje 38-letni motocyklista. Kierowca vw polo pijany! Wyróżniony

Tragedia w Pyzdrach. Nie żyje 38-letni motocyklista. Kierowca vw polo pijany!

Dziś około godz. 17:00 na drodze wojewódzkiej 442 w Pyzdrach doszło do tragicznego wypadku. Śmierć na miejscu poniósł 38-letni motocyklista, mieszkaniec Pyzdr. Poniżej okoliczności zdarzenia.

REKLAMY

partnerbanermarzec19.gif

Jak relacjonuje nam oficer prasowy wrzesińskiej policji: - Ze wstępnych ustaleń wynika, że 36-letni kierujący vw polo jadąc w kierunku Pyzdr na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas i doprowadził do zderzenia z kierującą vw golfem. Jak się okazało mężczyzna prowadził auto kompletnie pijany. Alkomat wykazał 1,35 mg/dm3 w wydychanym powietrzu, czyli aż 2,7 promila. Policjanci pobrali krew do badania.

W wyniku zderzenia osobówek, golf przemieścił się i uderzył w jadącego do Pyzdr kierującego motocyklem marki Yamaha. - W wyniku poniesionych obrażeń 38-letni mieszkaniec Pyzdr poniósł śmierć na miejscu. Nietrzeźwy mieszkaniec powiatu wrzesińskiego oddalił się z miejsca wypadku. Został zatrzymany przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego. Do szpitala trafił pasażer vw golfa. Na miejscu czynności wykonane pod nadzorem Prokuratora Rejonowego w Słupcy - dodaje Adam Wojciński.

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.p

NowaWrześnia.pl © Braga creative agency| FINAPPS. Wszelkie prawa zastrzeżone.