banerNW.jpg
Menu
RSS

Jarmark Bożonarodzeniowy. Trwają zgłoszenia wystawców Wyróżniony

Jarmark Bożonarodzeniowy. Trwają zgłoszenia wystawców

- Do najpiękniejszych polskich świąt jeszcze daleko, ale my już zaczynamy przygotowania do Jarmarku Bożonarodzeniowego - czytamy na stronie gminy Pyzdry. Wyjątkowa impreza dla dzieci i ich rodziców odbędzie się w hali widowiskowo-sportowej 8 grudnia. W programie kiermasz i spotkanie z Mikołajem.

reklamy

10 2019 wrz.gif

Jarmark Bożonarodzeniowy to impreza, dzięki której w Pyzdrach robi się tłoczno i gwarno, a przede wszystkim ciekawie. To zdrowsza forma przedświątecznego szaleństwa. W jednym miejscu będziecie mogli Państwo zakupić oryginalne podarki dla najbliższych, a także unikatowe ozdoby, które sprawią, że zbliżające się święta będą magiczne.

Tradycyjnie kiermasz zostanie połączony ze świątecznymi animacjami dla dzieci i młodzieży. Dla naszych milusińskich zaplanowaliśmy ciekawy program interaktywny, a przede wszystkim spotkanie z Mikołajem, a co z tym związane szereg innych niespodzianek.

Do współpracy zapraszamy twórców ludowych, przedsiębiorców, koła gospodyń wiejskich oraz firmy i instytucje, a tym samym do skorzystania z możliwości prezentacji i sprzedaży swoich wyrobów.

Wystawcy, którzy chcieliby zaprezentować swoje produkty, m.in. jedzenie, wyroby tradycyjne, ozdoby świąteczne i inne związane z tematyką wydarzenia proszone są o zgłoszenie swojego udziału do dnia 27 listopada 2019 r. Formularze zgłoszeniowe można przesyłać mailowo ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) lub listownie (Centrum Kultury Sportu i Promocji w Pyzdrach, ul. Kaliska 25, 62-310 Pyzdry. W przypadku dużej ilości zgłoszeń, organizator zastrzega sobie prawo wyboru propozycji najbardziej atrakcyjnych dla charakteru imprezy.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

źródło: UM w Pyzdrach

do góry

Galeria