Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów grzybowoturniej19082014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Weekend z wojami w Grzybowie! Wyróżniony

fot. NowaWrzesnia.pl fot. NowaWrzesnia.pl

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów grzybowoturniej19082014 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Już w najbliższą sobotę i niedzielę odbędzie się Grzybowski Turniej Wojów. Poniżej szczegółowy program.

"Na udeptanej ziemi" - pod takim tytułem zaplanowano tegoroczne potyczki wojów w pobliskim grodzie. Przypominamy, że ten dwudniowy turniej został zorganizowany w miejsce XV edycji Międzynarodowego Zjazdu Wojowników Słowiańskich, która nie dojdzie do skutku. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ.

Plenerowa impreza w Grzybowie rozpocznie się w sobotę 23 sierpnia o godz. 10:00. W bogatym i różnorodnym programie atrakcji znajdziemy m.in. pokazy dawnego rzemiosła, codzienne życie w obozie, koncerty, gry i zabawy, okolicznościowe wykłady oraz widowiskowe walki wojów w ramach tytułowego turnieju. Poniżej szczegóły. Już dziś serdecznie zapraszamy, my też tam będziemy!

Zapowiedź:

{gallery}grzybowoturniej19082014{/gallery}

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

do góry

Galeria