Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów wypadkisokolowo1042015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Dwie osobówki w rowie na krajowej 15 (GALERIA) Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
  • 1 komentarz
fot. KP PSP we Wrześni fot. KP PSP we Wrześni

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów wypadkisokolowo1042015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Trzy osoby trafiły do szpitali we Wrześni i Gnieźnie. To bilans dzisiejszych dwóch zdarzeń na drodze krajowej 15 tuż za Sokołowem. Zobacz zdjęcia.


Służby ratownicze pierwsze zgłoszenie otrzymały 1 kwietnia o godz. 9:09. W przydrożnym rowie po dachowaniu znalazł się hyundai lantra. Podróżowali nim mieszkańcy powiatu wrzesińskiego (23-letni kierowca i 19-letnia pasażerka).

W trakcie przyjazdu zastępów poszkodowani znajdowali się już poza autem. Strażacy udzielili im pierwszej pomocy. Następnie czynności przejęli ratownicy z karetki, która ostatecznie zabrała rannych do wrzesińskiego szpitala. Ruch w tym miejscu odbywał się wahadłowo.

Podczas pierwszej interwencji dyspozytor powiadomił służby o drugim wypadku, na tej samej drodze kilkaset metrów dalej w kierunku Gniezna. Tam również w rowie zatrzymał się samochód osobowy seat cordoba. Kierowała nim 32-letnia wrześnianka. Podczas oczekiwania na drugą karetkę strażacy udzielili poszkodowanej wsparcia, założyli kołnierz ortopedyczny oraz podali tlen. Kobieta trafiła do szpitala w Gnieźnie.

Na drodze krajowej nr 15 interweniowały zastępy wrzesińskiej straży, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja, która wyjaśnia okoliczności zdarzeń.

GALERIA:

{gallery}wypadkisokolowo1042015{/gallery}

Dawid Spychalski

fot. KP PSP we Wrześni

źródło: inf. własna

1 komentarz

  • Bez komentarza
    Bez komentarza środa, 01, kwiecień 2015 13:36 Skomentuj link

    Ciekawe jak długo czekali na pojawienie się karetki...

    Report

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria