banerNW.jpg
Menu
RSS

Odpocznij na łonie natury. Wyśmienite jedzenie i moc atrakcji! Wyróżniony

  • Napisane przez:  Artykuł partnera
Odpocznij na łonie natury. Wyśmienite jedzenie i moc atrakcji!

Szukasz idealnego miejsca na wesele, imprezę rodzinną, firmową a może piknik w plenerze? Na Skraju Lasu w Nowym Folwarku znajdziesz wszystko czego potrzeba. Sprawdź i przekonaj się!

reklamy

gif 8.2019 wrz.gif

- Na 2,6 hektarowym terenie znajduje się zabytkowa sala biesiadna, sala bankietowa, wigwam grillowy, pensjonat. Jednak w tym roku postanowiliśmy pójść troszkę dalej i mamy kolejne atrakcje. Z przyjemnością możemy zaprosić do mini zoo dla najmłodszych oraz do strefy Air Zone dla większych gości – mówi nam menadżer obiektu Izabela Serafiniak.

Folwarkowy zwierzyniec zamieszkują: Lamy, Ośliczki, Kozy angorskie, Kozy karłowate, Owieczki wrzosówki oraz Owieczka kameruńska. Wszystkie zwierzęta znajdują się na otwartym terenie, gdzie można je oglądać a nawet dokarmić.

Strefa Air Zone to cztery gigantyczne urządzenia:

ARMAGEDON

32-metrowy tor naszpikowany wyrafinowanymi wyzwaniami. Uczestnicy na starcie muszą pokonać wystające sople i wspiąć się na 3-metrową ściankę. Dalej czeka ich zjazd z ominięciem wystających bloków, zdradliwy ogromny walec, tunel i ponownie sople oraz ścianki.

EGZEKUTOR

Sześciu zawodników i dwa centralnie zamocowane dmuchane drągi, które obracają się w różnym tempie, w różnych kierunkach i na dwóch różnych wysokościach. Rzecz w tym, żeby przeskoczyć nad dolnym i zrobić zgrabny unik przed tym górnym.

JUMPER

Cztery gigantyczne kule, po których można przebiec jak po dachu pędzącego pociągu.

RODEO

Byk jaki jest każdy wie. I każdy, kto go dosiada może mieć pewność, że to będzie raczej krótkotrwały kontakt.

Strefa Air Zone przeznaczona jest głównie na imprezy integracyjne, firmowe gdzie towarzyszy duch rywalizacji a adrenalina sięga zenitu.

- Ponadto słyniemy ze znakomitej polskiej kuchni. Oferujemy organizację imprez rodzinnych. Nowy Folwark to idealne miejsce dla wszystkich, którzy zmęczeni tempem życia i miejskim zgiełkiem chcą odpocząć na łonie natury. O każdej porze roku proponujemy atrakcje w plenerze. Latem przejażdżki bryczką, zimą konny kulig, ognisko i biesiadną, rodzinną atmosferę – podkreśla menadżer.

14 lipca ruszyła nasza niedzielna restauracja. Czynna od godziny 13.00 do 19.00. Smaczna, polska tradycyjna kuchnia.

- Restauracja cieszy się ogromnym, powodzeniem stoliki rezerwowane są dużo wcześniej a wszyscy goście wychodzą od nas najedzeni i zadowoleni - zapewnia pani Iza.

GALERIA

 

Artykuł partnera

do góry

Galeria