banerNW.jpg
Menu
RSS
Dawid Spychalski

Dawid Spychalski

Nowe ścieżki w parku

W Parku im. Józefa Piłsudskiego ruszyły prace związane z dokończeniem budowy ścieżki wzdłuż Wrześnicy (od strony basenu).

Mona Lisa na początek Śląskich szlagierów

  • Opublikowany w Kultura

Rusza kolejna odsłona wakacyjnego cyklu koncertów "Śląskie szlagiery w amfiteatrze". W niedzielę, 24 czerwca na scenie w Parku im. Dzieci Wrzesińskich wystąpi Mona Lisa. Początek o godz. 18:00. Wstęp na koncert bezpłatny.

Piknik na 760-lecie Psar! (GALERIA)

Piłkarski pojedynek, zawody dla całych rodzin, konkursy, dmuchańce, zupa psarska, zasadzenie okolicznościowego drzewka. W sobotę, 23 czerwca na boisku zorganizowano piknik z okazji 760-lecia Psar. Na imprezę pod chmurką zaprosiła Rada Sołecka na czele sołtysem Psar Polskich Łukaszem Cichym. Sporą atrakcją był zabytkowy niemiecki granatnik przeciwpancerny z okresu II wojny światowej. Poniżej zdjęcia.

Zawody konne w Barczyźnie (GALERIA)

  • Opublikowany w Nekla

Kolejny raz miłośnicy koni i jeździectwa spotkali się w pobliskiej Barczyźnie. 23 czerwca Stajnia Gronówka zaprosiła na 6. edycją regionalnych zawodów konnych w skokach przez przeszkody oraz 8. odsłonę imprezy rangi towarzyskiej. Poniżej zdjęcia oraz wyniki.

Subskrybuj ten kanał RSS

Galeria