Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów sesjarm21062017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Rada Miejska udzieliła Burmistrzowi absolutorium (VIDEO/GALERIA) Wyróżniony

fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów sesjarm21062017 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Pracowita sesja radnych miejskich. W środę, 21 czerwca spotkali się 25. raz podczas tej kadencji. Jednym z najważniejszych punktów była uchwała dotycząca absolutorium dla Tomasza Kałużnego, z tytułu wykonania budżetu za 2016 rok. Niespodzianki w głosowaniu nie było. Tylko u nas można było oglądać transmisję na żywo, a teraz możecie zobaczyć retransmisję na naszym kanale YouTube (poniżej).

meblepartner310517.gif

fines1032017.png

Kluczowe głosowanie poprzedziło przedstawienie opinii Komisji Rewizyjnej Rady Miejskiej oraz Regionalnej Izby Obrachunkowej. Nie wskazano żadnych przeciwwskazań. Burmistrz otrzymał absolutorium za wykonany budżet w roku 2016 - 19 głosami RM. Przeciwny był tylko Zbigniew Bieńko a wstrzymał się Bogumił Kwiatkowski.

Ponadto wrzesińscy radni przyjęli również inne projekty. W tym m.in: dostosowanie istniejącej sieci szkół na terenie gminy do reformy oświaty polegającej na likwidacji gimnazjów, przystąpienie do sporządzania zmiany miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego terenów zabudowy mieszkaniowo – usługowej i usług handlu w obrębie ulic Daszyńskiego, Kolejowej i Miłosławskiej we Wrześni, zaciągnięcie pożyczek z WFOŚiGW np. na zagospodarowanie Parku im. Dzieci Wrzesińskich czy zakup ciężkiego wozy dla OSP w Węgierkach oraz w kwestii szczegółowych warunków zwolnienia od podatku rolnego gruntów gospodarstw rolnych na których zaprzestano produkcji rolnej.

TYLKO U NAS ZOBACZ nagranie video na samym dole! Subskrybuj nasz kanał na YouTube/NowaWrzesniaTV oraz dołącz do naszych fanów na FB/NowaWrzesnia. Zapraszamy do oglądania naszej telewizji NWTV.pl.

GALERIA (fot. Dawid Spychalski)

{gallery}sesjarm21062017{/gallery}

Dawid Spychalski

video: Kuba Makowski

źródło: inf. własna

Media

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria