Menu
RSS

Victoria wróciła na zwycięskie tory

Wrzesińscy piłkarze szybko zapomnieli o sobotniej porażce na własnej murawie. Dziś w wyjazdowym, zaległym meczu 18. kolejki IV ligi Victoria pewnie pokonała Białego Orła Koźmin Wlkp. 3:0. Losy spotkania zostały rozstrzygnięte już w pierwszej połowie. Biało-zieloni mają siedem punktów przewagi nad drugą Ostrovią. Teraz przed nimi wyjazd do Leszna.

Mamy to! APP Krispol z brązowymi medalami (RETRANSMISJA MECZU)

Złe miłego początki. W decydującym spotkaniu o 3. miejsce w siatkarskiej 1. lidze APP Krispol Września pokonał po raz trzeci AGH Kraków. Dziś podopieczni Mariana Kardasa przed liczną publicznością na własnym parkiecie wygrali 3:1, choć przegrali pierwszego seta. W ten sposób pomarańczowi zanotowali historyczny wynik. Nasi siatkarze to brązowy zespół sezonu 2017/2018. Gratulacje! Jako jedyni transmitowaliśmy spotkanie w ramach naszej telewizji NWTV.pl. Poniżej możecie zobaczyć pojedynek jeszcze raz!

Zbliża się 35. Bieg Kosynierów. Ostatnie dni zapisów!

Do 22 kwietnia trwają zapisy na tegoroczny Bieg Kosynierów ulicami Wrześni. Sportowa impreza odbędzie się w niedzielę, 29 kwietnia o godz. 16:00. Zawodniczki i zawodnicy pokonają tradycyjnie dwie pętle (poniżej mapka) - w sumie 10 km. Na liście potwierdzonych jest już 444 osób. W ramach imprezy pierwszy raz w naszym mieście odbędą się Mistrzostwa Polski Night Runners. Wpisowe wynosi 48 zł. Organizator przekaże 2 zł z od zawodnika na rzecz Fundacji Dzieciom "Zdążyć z pomocą", a konkretnie na wsparcie 16-letniego Kamila z gminy Września.