banerNW.jpg
Menu
RSS

Wkrótce kolejna Gala MMA we Wrześni! Wyróżniony

fot. Paweł Orwat fot. Paweł Orwat

Organizacja Slugfest poinformowała, że ich piąta Gala MMA odbędzie się 12 grudnia (sobota). - Po niemal roku od pierwszej w historii miasta gali mieszanych sztuk walki we Wrześni, wracamy do hali przy ul. Kosynierów, by raz jeszcze zafundować mieszkańcom ogrom sportowych emocji.

Zobacz jak było rok temu: Za nami widowiskowa Gala MMA! (GALERIA/VIDEO)

Tak jak poprzednio, tak i tym razem widzowie zobaczą dziesięć pojedynków w dwóch odsłonach gali. Pierwsza – amatorska – będzie obsadzona utalentowanymi lokalnymi zawodnikami. W ośmiokątnej klatce zmierzą się między innymi fighterzy z Wrześni, Gniezna, Konina, Witkowa czy Jarocina.

W drugiej – zawodowej – rękawice skrzyżują już bardziej doświadczeni sportowcy, w tym część również z Wielkopolski, którym ściągamy przeciwników z klubów odległych nawet o 500 km, by zapewnić możliwie najwyższy sportowy poziom.

W ubiegłym roku, wrzesińska Gala Slugfest zdobyła tytuł Gali Roku 2014 w plebiscycie branżowego portalu myMMA.pl. - Jesteśmy pewni, że za nieco ponad miesiąc, znów wypełnimy halę po brzegi a emocji będzie jeszcze więcej! - mówi nam Krzysztof Skrzypek, rzecznik prasowy. Wkrótce więcej informacji.

Zobacz jak było rok temu: Za nami widowiskowa Gala MMA! (GALERIA/VIDEO)

Dawid Spychalski

fot. Paweł Orwat

źródło: inf. własna

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria