Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galamma2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Gala MMA: Trzech wrześnian powalczy w klatce! (GALERIA/VIDEO) Wyróżniony

fot. Paweł Orwat fot. Paweł Orwat

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów galamma2015 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

MMA powraca do Wrześni. 5. edycja imprezy Slugfest odbędzie się 12 grudnia (sobota) w naszym mieście. We wtorek odbyła się oficjalna konferencja. Poznaliśmy bohaterów widowiska. W klatce zobaczymy trzech wrześnian. Poniżej szczegóły.

Przeczytaj również: Wkrótce kolejna Gala MMA we Wrześni!

Zobacz jak było rok temu: Za nami widowiskowa Gala MMA! (GALERIA/VIDEO)

Jak poprzednio widzowie zobaczą dziesięć pojedynków w dwóch odsłonach. Pierwsza – amatorska – będzie obsadzona utalentowanymi lokalnymi zawodnikami. W ośmiokątnej klatce zmierzą się m.in. fighterzy z Wrześni. Będą to Michał Nowicki, Szymon Tabaczka i Paweł Płoszaj (klub MMA Walka Września). Imprezę otworzy starcie w kategorii ciężkiej z limitem 120 kg, w którym wystąpi właśnie Nowicki.

W drugiej – zawodowej – rękawice skrzyżują już bardziej doświadczeni sportowcy, w tym część również z Wielkopolski. Walką wieczoru będzie starcie Tomasza Terlikowskiego (Shooters Konin) z Łukaszem Bieńkiem (Herkules Łęczna). Pojedynek zakontraktowany w kategorii lekkiej (70 kg).

- Spodziewamy się ok. 1000 kibiców. Tym razem zmieniamy nieco oprawę, sposób wyjścia zawodników, żeby kibice, których zauroczyła atmosfera wrzesińskiej hali w ubiegłym roku, teraz zobaczyli coś nowego - podsumowuje Krzysztof Skrzypek, rzecznik prasowy organizacji Slugfest.

Dodajmy, że bilety od 25 zł wzwyż do nabycia w Pizzerii Capri (ul. Warszawska 32) oraz Galerii Centrum (Sienkiewicza 7). Gala MMA Slugfest 5 pod patronatem Urzędu i Miasta Gminy Września. Sponsorem głównym Hotel Kosmowski, tam 11 grudnia o 18:00 odbędzie się oficjalne ważenie zawodników.

Początek zawodów (12 grudnia) w hali WOSR przy ul. Kosynierów 1 o godz 19:30. Wstęp już od 18:30. Szczegóły poniżej na plakacie!

Zapowiedź:

{gallery}galamma2015{/gallery}

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

Media

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria