Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów plazawrze13082016 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Plaża Wrze! Grają kobiety i mężczyźni (GALERIA) Wyróżniony

fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl fot. Dawid Spychalski/NowaWrzesnia.pl

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów plazawrze13082016 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

W ten weekend Września ponownie miastem siatkówki plażowej. Na siedmiu boiskach WOSR przy Gnieźnieńskiej rozpoczął się otwarty turniej Plaża Wrze! Z roku na rok cieszy się większym zainteresowaniem. Poniżej pierwsza fotorelacja! Zapraszamy na trybuny, wstęp wolny.

partnermebleczerwiec2016.gif

Organizatorzy (Volley Września) nie kryli dziś zadowolenia. Na piasku walczy blisko 150 zawodników i zawodniczek (48 par męskich i 24 damskie). Impreza rozgrywana jest systemem brazylijskim. W każdym spotkaniu o zwycięstwie decyduje jeden set do 21.

Na wrzesińskim piasku oprócz reprezentantów gospodarzy i okolic grają miłośnicy plażówki z całego kraju. Jak przyznaje organizator Marcin Olejniczak (Volley Września), w turnieju mężczyzn limit zapisów został wyczerpany w 45 minut. Z obsadą drabinki kobiet również nie było problemu.

Jutro, tj. w niedzielę zmierzą się oldboye oraz duety mieszane (zapisy w dniu zawodów). Wkrótce materiał video.

FOTORELACJA:

{gallery}plazawrze13082016{/gallery}

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria