banerNW.jpg
Menu
RSS

APP Krispol na półmetku. Wywiad z prezesem (VIDEO) Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
APP Krispol na półmetku. Wywiad z prezesem (VIDEO)

W miniony czwartek APP Krispol Września zorganizował spotkanie noworoczne dla działaczy i sponsorów. W Pałacu na Opieszynie z kamerą był nasz reporter Kuba Makowski. Poniżej jego wywiad.

meblepartnre4012017.gif

Była to okazja do podsumowania intensywnego roku 2016. Wiele się działo, zarówno w hali jak i na boiskach plażowych. Np. zorganizowaliśmy Orlen Finał Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn – mówi prezes KPS Progress Września Robert Wardak. Więcej w naszym materiale video.

- W pierwszej części sezonu zabrakło nam lidera, który wziąłby w trudnych momentach piłki na siebie. Okres świąteczno-noworoczny był dla nas bardzo pracowity (nawet 7 godzin dziennie). Plan na kolejne spotkania jest prosty, musimy zacząć wygrywać serią aby grać w play-off z jak najwyższej lokaty. Na pewno nikt teraz się nie poddaje - dodaje.

Aktualnie po sobotniej 14. kolejce I ligi wrzesińscy siatkarze zajmują 7. lokatę z 17. oczkami. Do czołowej czwórki tracimy 10 punktów. W sobotę, 14 stycznia pomarańczowi jadą do Zawiercia (wicelider).

ZOBACZ materiał na samym dole. Subskrybuj nasz kanał na YouTube/NowaWrzesniaTV oraz dołącz do naszych fanów na FB/NowaWrzesnia. Zapraszamy do oglądania naszej telewizji NWTV.pl. 

Kuba Makowski

fot. NWTV.pl

źródło: inf. własna

Media

do góry

Galeria