Błąd
  • Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów krispolkonfa110517 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

banerNW.jpg
Menu
RSS

Zmiany w APP Krispolu. Nowy trener na pokładzie (GALERIA/VIDEO) Wyróżniony

  • Napisane przez:  Kuba Makowski/NWTV.pl
fot. Kuba Makowski/NWTV.pl fot. Kuba Makowski/NWTV.pl

Błąd krytyczny rozszerzenia [sigplus]: Dla folderu galerii obrazów krispolkonfa110517 oczekiwana jest względna ścieżka do folderu startowego określonego w konfiguracji rozszerzenia w zapleczu systemu Joomla!.

Marian Kardas poprowadzi pierwszoligowych siatkarzy APP Krispolu Września. Po nieudanym sezonie pomarańczowych czeka prawdziwa rewolucja kadrowa. Nowy szkoleniowiec oglądał dziś potencjalnych zawodników w ramach otwartego treningu w hali Gimnazjum nr 2. Zobaczcie nasz materiał z wywiadami oraz zdjęcia!

fines1032017.png

gierlatowko2017.png

Po dwóch sezonach władze wrzesińskiego klubu postanowiły rozstać się z dotychczasowym trenerem Sławomirem Gerymskim. Jego stanowisko oficjalnie objął dziś były Reprezentant Polski oraz drugi trener Łuczniczki Bydgoszcz - Marian Kardas.

Podczas czwartkowej konferencji nowy trener podpisał kontrakt. Zarząd prowadził rozmowy z kilkoma trenerami, ostatecznie wybór padł na Kardasa. Obecnie trwa budowanie drużyny na sezon 2017/2018. Dzisiaj w hali Gimnazjum nr 2 odbył się otwarty trening. Zobacz nasz materiał video z wywiadami.

ZOBACZ nagranie video na samym dole! Subskrybuj nasz kanał na YouTube/NowaWrzesniaTV oraz dołącz do naszych fanów na FB/NowaWrzesnia. Zapraszamy do oglądania naszej telewizji NWTV.pl.

GALERIA

{gallery}krispolkonfa110517{/gallery}

Kuba Makowski

video: NWTV.pl

źródło: inf. własna

Media

do góry

Galeria