banerNW.jpg
Menu
RSS

Victoria z nowym trenerem i planem sparingów Wyróżniony

  • Napisane przez:  Redakcja NowaWrzesnia.pl
fot. Victoria Września fot. Victoria Września

Władze Victorii Września postanowiły zmienić po sezonie szkoleniowca. Andrzeja Ostańskiego na ławce trenerskiej zastąpi Czesław Jakołcewicz. - Interesuje mnie tylko pierwsza trójka w tabeli. Najważniejszy jest dla mnie trening. Chcę pomagać zawodnikom a nie im przeszkadzać. Przypomnijmy, biało-zieloni zakończyli rozgrywki na 4. lokacie z 9 punktami straty do zwycięzcy Centry Ostrów Wlkp.

meblepartner310517.gif

fines1032017.png

Pierwszego lipca oficjalnie pracę w Victorii Września, w roli trenera pierwszej drużyny, rozpocznie Czesław Jakołcewicz. Na tym stanowisku zastąpi Andrzeja Ostańskiego.

- Nowy trener pierwszej drużyny posiada bogate doświadczenie piłkarskie oraz trenerskie, które zdobywał z drużynami różnych poziomów rozgrywek zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Pan Czesław Jakołcewicz, to także kilkunastokrotny reprezentant Polski - czytamy na stronie wrzesińskiego klubu.

Wywiad z trenerem na FB klubu TUTAJ.

Biało-zieloni spotkają się ponownie w poniedziałek 3 lipca. Tego dnia rozpoczyną cykl treningowy przed nowym sezonem na własnych obiektach. W trakcie przygotowań przewidziane są gry kontrolne w następujących terminach:

08.07.2017 gra wewnętrzna
15.07.2017 Victoria-Unia Swarzędz (godzina do ustalenia)
21.07.2017 Sokół Kleczew -Victoria (18.30)
29.07.2017 Victoria-Vitcovia Witkowo (16.00)

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

do góry

Galeria