banerNW.jpg
Menu
RSS

Doświadczenie z młodością. Oto skład APP Krispolu Wyróżniony

fot. NowaWrzesnia.pl fot. NowaWrzesnia.pl

Na papierze obiecująco wygląda kadra APP Krispolu Września na sezon 2017/2018. Jednak rok temu było podobnie a pierwszoligowe rozgrywki zweryfikowały cele. Teraz nauczeni doświadczeniem włodarze klubu nieco inaczej skompletowali drużynę. Wierzą w zdecydowanie lepszy wynik.

meblepartner310517.gif

fines1032017.png

Przeczytaj później również: APP Krispol zbroi się. Środkowy i rozgrywający z PlusLigi

Wrzesińscy siatkarze rozpoczną przygotowania 31 lipca. W planach m.in. towarzyskie turnieje w Nysie, Słupcy oraz na własnym parkiecie (w hali przy Słowackiego). Dodatkowo do Wrześni na tzw. mecz pokazowy ma przyjechać PlusLigowa ekipa ONICO AZS Politechnika Warszawska. To spotkanie odbędzie się w nowo wybudowanej hali przy Kosynierów.

Trener Marian Kardas ma już w pełni skompletowany zespół. Będzie to mieszanka młodości z cennym doświadczeniem. Kadra liczy 14 zawodników. Imponująco przedstawia się środek pola. Pisaliśmy już o Jędrzeju Maćkowiaku z Effectora Kielce (TUTAJ). Będzie on rywalizował z doświadczonym Wojciechem Kaźmierczakiem, który ostatnio grał w lidze słowackiej, a wcześniej przez lata w PlusLidze. Do Wrześni wraca środkowy Tomasz Narowski. O swoje miejsce powalczy wychowanek Robert Brzóstowicz, który pojawiał się na parkiecie w poprzednim sezonie.

W ataku zostaje waleczny Marcin Iglewski. Władze ściągnęły mocną armatę z Wałbrzycha - Patryka Napiórkowskiego. Na rozegraniu kolejny raz pomarańczowe barwy założy Krzysztof Antosik (powrót z Kielc). Jego rywalem o wyjściowy skład będzie młody utalentowany Filip Troczyński z Kalisza. Wrzesińskie przyjęcie nie zmieni się tak mocno. O jego sile nadal będzie stanowił kapitan Mateusz Jasiński razem z Damianem Doboszem. Kolejni to wychowanek Marek Pachocki oraz nowa twarz Artur Pasiński. 

Dotychczasowy libero - kolejny wychowanek Wiktor Matuszak będzie rywalizował z Michałem Wronieckim. Ten ostatni wzmocnił APP Krispol opuszczając ligowego rywala - AGH Kraków.

Wkrótce więcej o przygotowaniach i założeniach na nowy sezon.

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria