banerNW.jpg
Menu
RSS

Siatkarze APP Krispol pokazali się w Karuzeli. W sobotę gramy u siebie (VIDEO) Wyróżniony

fot. NowaWrzesnia.pl fot. NowaWrzesnia.pl

W czwartkowe popołudnie w Galerii Karuzela gościli wrzesińscy siatkarze. Kadra i sztab APP Krispolu wzięli udział w oficjalnej prezentacji. Już w sobotę drugie spotkanie w sezonie - pierwsze na własnym parkiecie. Zagramy z drużyną z Wałbrzycha. Wstęp jest bezpłatny! Zobaczcie nasze video!

wrzesien2017.gif

stalpolbaner.png

W Galerii Karuzela zaprezentował się sztab szkoleniowy oraz zawodnicy. Nie zabrakło pytań o przeszłość klubową oraz o cele. Zawodnicy mówią głośno, walczymy o czwórkę. Praktycznie co roku zespół doskonale rozpoczynał ligę, a jak to się kończyło każdy wie. W tym roku również dobry start, ale czy będzie inaczej niż w zeszłych latach? Prezes APP Krispolu, Robert Wardak w rozmowie z nami przyznaje, że skład został skompletowany tak jak pozwalał budżet. Mamy doświadczonych zawodników z Plusligową przeszłością ale również młodych. Najważniejsze jest aby wejść dobrze w sezon – dodaje Robert Wardak

W minioną sobotę pomarańczowi rozegrali pierwsze spotkanie ligowe. Ich przeciwnikiem był TSV Sanok, z którym nigdy nie udało się wygrać. Aż do soboty, kiedy to siatkarze APP Krispolu wygrali 3:0.
-
Zagraliśmy bardzo dobry mecz. Marcin Iglewski został MVP lecz zostać mógł nim tak naprawdę każdy zawodnik APP Krispolu. Dobra gra we wszystkich elementach złożyła się na to, że wygraliśmy mecz i przywozimy pierwsze 3 punkty – mówi Trener Marian Kardas.

Już w najbliższą sobotę APP Krispol zmierzy się na własnej hali z Aqua Zdrój Volleyball Team Wałbrzych, który na ostatnią chwilę skompletował skład na pierwszoligowe rozgrywki. Dobra wiadomość dla sympatyków wrzesińskiej drużyny! Przez cały sezon 2017/18 kibice na trybuny wejdą za darmo! To decyzja zarządu ze względu na jubileusz współpracy. - Od 15 lat wspiera nas urząd gminy, od 10 lat firma Krispol, PiK, BeClever, Nowbud. Dlatego chcieliśmy zaprosić kibiców na mecze nieodpłatnie – tłumaczy nam Prezes, Robert Wardak.

TYLKO U NAS nagranie video na samym dole! Subskrybuj nasz kanał na YouTube/NowaWrzesniaTV oraz dołącz do naszych fanów na FB/NowaWrzesnia. Zapraszamy do oglądania naszej telewizji NWTV.pl.

Kuba Makowski

fot. video: Kuba Makowski

źródło: inf. własna

Media

do góry

Galeria