banerNW.jpg
Menu
RSS

Wrzesińscy piłkarze Reissa najlepsi! Wyróżniony

fot. Akademia Reissa fot. Akademia Reissa

W miniony weekend w Kole zorganizowano turniej z cyklu mikołajkowych rozgrywek Reiss Cup 2017. Młodzi zawodnicy Akademii Piłkarskiej Reissa rywalizowali ze sobą w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji na ulicy Szkolnej 2B w Kole. Sukces wrzesińskich piłkarzy.

lis2017.gif

stalpolbaner.png

Już od samego rana w rozpoczęło się wielkie piłkarskie święto dla młodych sportowców. Mecze na boisku rozgrywały drużyny z Gniezna, Konina, Ślesina, Wrześni, Turku, Koła, Inowrocławia, Kutna Torunia oraz lokalizacji Władysławów i Rychwał.

25 listopada hala w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji została wypełniona po brzegi zawodnikami szkółki Piotra Reissa. Nie mogło również zabraknąć Patrona Akademii, który wspierając młodych piłkarzy wręczył każdemu z nich medale i zwycięskie puchary.

W sobotnich rozgrywkach udział wzięli najmłodsi piłkarze Akademii. Hołdując zasadzie, mówiącej, że priorytetem nie są wyniki a dobra zabawa, dostarczyli wszystkim swoim wiernym kibicom niezapomnianych emocji. Każdy z nich na pamiątkę tego niezapomnianego turnieju otrzymał poduszkę z oficjalnej kolekcji klubu.

W końcu nadeszła długo wyczekiwana niedziela, a wraz z nią spełnienie marzeń nieco starszych miłośników futbolu. Zwycięzcami I tury została drużyna z Wrześni. Natomiast popołudniowymi zwycięzcami mikołajkowego turnieju Reiss Cup 2017 okazali się piłkarze z Słupcy. To właśnie do nich trafiły zwycięskie puchary.

Redakcja NowaWrzesnia.pl

fot. Akademia Reissa

Skomentuj

Upewnij się czy umieściłeś informacje oznaczone (*). Pisanie kodem HTML jest niedozwolone.

do góry

Galeria