banerNW.jpg
Menu
RSS

Trwa przedsprzedaż biletów na pojedynek Victoria-Mieszko! Wyróżniony

fot. NowaWrzesnia.pl fot. NowaWrzesnia.pl

Już w najbliższą sobotę, 9 czerwca (16:00) pierwszy pojedynek barażowy o III ligę, pomiędzy Victorią Września a Mieszkiem Gniezno. Spotkanie cieszy się sporym zainteresowaniem. Jeszcze są dostępne bilety. Poniżej szczegóły jak je zdobyć!

 

NW gif 03.2018.gif

W sobotę na stadionie miejskim przy Kosynierów pojawi się około tysiąca kibiców. Większość biletów została już sprzedana. Władze Victorii ustaliły cenę w wysokości 10 zł dla wszystkich, bezpłatnie jedynie dzieci do 10 lat. Mieszko otrzymało od wrześnian pulę 200 wejściówek, które rozeszły się w ekspresowym tempie. Kibice z Gniezna nadal kupują bilety we Wrześni, w ramach otwartej przesprzedaży. Obowiązuje limit maksymalnie 10 wejściówek na osobę.

Wspomniana przesprzedaż trwa jeszcze przez dwa dni - w środę i w czwartek. Zapraszamy na stadion przy Kosynierów (siedziba klubu), w godz. 17:00-19:00. Jak mówi nam prezes Victorii Eugeniusz Nowicki, zostało około 300 wejściówek. Na pewno ostatnie 100 biletów będzie dostępne w dniu meczu w kasach. Jednak nie warto czekać.

Dodajmy, że w klubie można także kupić bilet na rewanżowy pojedynek w Gnieźnie (17 czerwca, 17:00). Gospodarze przekazali Victorii 300 wejściówek. Koszt 12 zł normalny i 6 zł ulgowy (młodzież 18. roku życia).

Dawid Spychalski

fot. NowaWrzesnia.pl

źródło: inf. własna

do góry

Galeria